Sportinio pokerio turnyre – gausus dalyvių būrys

Šiauliuose vyko pirmasis sportinio pokerio turnyras, kurį organizavo sportinio pokerio asociacija “Full House”.

Turnyre dalyvavo 40 žaidėjų, kuriems buvo išdalinti žetonai. Prie keturių stalų sėdėjo po dešimt žaidėjų. Pirmieji dalyviai iš kovos pasitraukė maždaug po 15-os minučių, o lyderiai, dėl pirmosios vietos pokerį žaidė beveik 8-ias valandas.

Po atkaklios kovos nugalėtoju tapo Aleksandras Apočkinas, kuris įveikė antroje vietoje likusį Remigijų Baltušį. Nors į turnyrą palaikyti Remigijaus buvo atvykę šeimos nariai, jam nepasisekė iškovoti pirmosios vietos. Trečias turnyre liko Giedrius Burneckis, o ketvirtąją vietą užėmė Ričardas Daukėlas.

Turnyro nugalėtojui Aleksandrui Apočkinui buvo įteikta trijų mėnesių nemokama narystė sportinio pokerio klube “Full House”, taurė ir diplomas. Antros ir trečios vietos laimėtojai pasipuošė medaliais.

Pirmasis sportinio pokerio turnyras sulaukė didžiulio susidomėjimo, todėl organizatoriai nusprendė kitą dieną surengti ir dar vieną, draugišką turnyrą. Po beveik šešių valandų žaidimo paaiškėjo nugalėtojai – nugalėtoju tapo Arūnas Valionis, antras – Gintaras Lemkis, trečias – Giedrius Burneckis.

etaplius.lt

Leave a Reply