Pokerstars, Full Tilt Poker blokavimas

Penktadienį JAV federalinė valdžia pareiškė kaltinimus internetinio pokerio bendrovėms PokerStars, Full Tilt Poker ir Absolute Poker. Kaltinimai suformuluoti už sukčiavimą, pinigų plovimą, nelegalių lošimų organizavimą. Išduoti net 75 teismo orderiai kompanijų sąskaitų bei internetinių adresų areštui.

JAV teisingumo departamentas išplatino šiuos kaltinimus (PDF failas) vienuolikai asmenų: Isai Sheinberg, Raymond Bitar, Scott Tom, Brent Beckley, Nelson Burtnick, Paul Tate, Ryan Lang, Bradley Franzen, Ira Rubin, Chad Elie, John Campos.

Kaltinimuose rašoma, kad įtariamieji sugalvojo ir vykdė kriminalinio sukčiavimo schemą taip atgaudinėdami ir papirkinėdami JAV bankus, kad pastarieji leistų lošimus JAV piliečiams šiose pokerio bendrovėse. Užsienio bendrovės norinčios veikti JAV nėra atleistos nuo JAV galiojančio lošimų draudimo internete.
Pasak FTB direktoriaus pavaduotojos Janice K. Fedarcyk šios bendrovės puikiai žinojo, kad verslas su JAV klientais ir JAV bankais yra nelegalus. Taip pat jie melavo bankams apie tikrąjį savo verslo pobūdį.

Kaltinamiesiems gresia virš 3 milijardų JAV dolerių baudų už pinigų plovimą. Ne visi kaltinamieji buvo suimti, nes gyvena už JAV ribų, todėl bus pasitelktas Interpolas norint juos suimti.

Kokia situacija bus Lietuviams turintiems pinigų šių bendrovių sąskaitose kol kas lieka neaišku, tačiau turime pagrįstos informacijos, kad Europiečiams vėliau turėtų būti leista tiek išsigryninti pinigus, tiek galbūt ir toliau lošti šiose kompanijose.

Lietuviams puikiai žinomos bendrovės Unibet , bwin menkai pakomentavo, kol nėra tiksliai žinoma situacija ir kaip šie internetinio pokerio gigantai bandysis apsiginti bei apginti savo vartotojus. Tačiau tiek viena, tiek kita bendrovė pabrėžė, kad jie nevykdo veiklos JAV ir Lietuvos lošėjų pinigai pas juos yra saugūs.

ltbet.com

One Response to “Pokerstars, Full Tilt Poker blokavimas”

  1. ZAIBAS says:

    ka dabar daryt…meslas

Leave a Reply