NBA Komisaras trokšta lygos lažybų legalizavimo

Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) lažintis dėl profesionalių sporto komandų rezultatų šiuo metu yra laikoma nusikaltimu – tai nelegalu. Vis dėlto Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komisaras Adamas Silveris tikisi, kad netrukus tai pasikeis.

Ekonomine krepšinio puse besirūpinantis amerikietis lažybose mato milžiniškas verslo perspektyvas ir nesiruošia jų paleisti vėjais.

„Nujaučiu, kad per keletą artimiausių metų šis įstatymas JAV bus pakeistas. Žmonės nori labiau įsitraukti į rungtynes, o lažybų legalizavimas drastiškai padidintų žmonių susidomėjimą“, – buvo užtikrintas A.Silveris.

Taip A.Silveris pasisako jau ne pirmą kartą. 2014-aisiais jo citatos šia tema buvo publikuojamos populiariame „New York Times“ dienraštyje.

„Yra akivaizdi profesionalaus sporto lažybų paklausa tarp gerbėjų. 2011-aisiais surengtame referendume žmonės išsakė savo nuomonę už lažybų įteisinimą. Kongresas turėtų imtis priemonių lažybų industrijai sukurti“, – tada tikino A.Silveris.

Tiesa, NBA komisaras pripažįsta, kad šios verslo šakos legalizavimas būtų ilgas ir sudėtingas procesas, o užtikrinti, kad lažybose besisukantys pinigai neįtakos sporto rezultatų bus sudėtinga, bet, jo nuomone, rizikuoti yra verta.

 

krepsinis.net

Leave a Reply