Naujoji LKF generalinė remėja – TonyBet

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ilgai be generalinio rėmėjo neužsibuvo. Dienraštis „Lietuvos rytas“ pranešė, kad nuo šiol federaciją rems nauja lažybų bendrovė „TonyBet“. Ši Australijos lietuviui Antanui Guogai priklausanti bendrovė plačiai žinoma kol kas nėra, manoma, kad būtent Lietuvos rinktinė turėtų ją išgarsinti. Priminsime, kad naujo rėmėjo LKF pradėjo ieškoti kai ją remti atsisakė įmonė „Orlen Lietuva“.

Ant Lietuvos krepšinio rinktinės marškinėlių bus užklijuotas naujas užrašas. Naujos lažybų bendrovės „TonyBet“ reklama pakeis paramą krepšiniui nutraukusios bendrovės „Orlen Lietuva“ logotipą.

„Galiu atskleisti, kad tai bus Lietuvos bendrovė. Sutartį pasirašysime artimiausiu metu, o oficialus naujo LKF generalinio rėmėjo pristatymas bus surengtas gegužės pradžioje“, – aiškino LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas pradėjus sklisti gandams apie paslaptingus LKF rėmėjus.

TonyBet“ priklauso Australijos lietuviui 36 metų Antanui Guogai, kuris žinomas ir Tony G vardu. 36-erių verslininkas neseniai įsigijo 2009 metais Lietuvoje registruotą lažybų bendrovę, kuri rinkoje buvo žinoma „Omnibet“ vardu.

Netrūko gandų, kad Kosta Rikoje dar 2001 m. įkurta „PokerStars“ internetinių azartinių žaidimų bendrovė taps generaline LKF rėmėja pasitraukus „Orlen Lietuva“ naftininkams. Bet „PokerStars“ dabar oficialiai registruota Meno saloje, o ne Lietuvoje.

Beje, A.Guoga lošdamas pokerį įvairiose pasaulio šalyse yra laimėjęs labai daug pinigų – daugiau 4 milijonus JAV dolerių. Pasak Vikipedijos, jis garsėja savo agresyviu žaidimu ir netaktiškais komentarais žaidimo metu. A.Guoga yra buvęs vaikų “Rubiko kubo” čempionato nugalėtojas. Būdamas 11 metų jis emigravo į Melburną, Australiją.

A.Guoga negaili pinigų labdarai, sunkiai gyvenantiems žmonėms. Jis Labdaros ir paramos fondui “Bėdų turgus” yra paaukojęs milijoną litų.

Leave a Reply