Naujas Guogos globojamas ICO: kurs pokerio platformą

Ketvirtadienį oficialiai prasideda naujos pokerio platformos „CoinPoker“ išankstinis viešas kriptovaliutos siūlymas (angl. preliminary initial coin offering, Pre-Ico), per kurį bus platinama CHP pavadinta kriptovaliuta.

Iš 11-os šio projekto iniciatorių trys yra lietuviai, o projekto patarėju ir partneriu įvardijamas Europos parlamento narys, Australijos ir Lietuvos verslininkas Antanas Guoga, pokerio pasaulyje dar žinomas „Tony G“ slapyvardžiu.

Planuojama, kad pats ICO vyks 2018 m. sausį-vasarį, o bendra platinimo vertė viršys 26 mln. Eur.
Pritraukus šias lėšas, numatoma paleisti iš visų pasaulio šalių pasiekiamą virtualią pokerio platformą, kuri veiks „blockchain“ technologijos pagrindu ir kurioje cirkuliuos CHP kriptovaliuta.

Iš viso numatoma išplatinti 500 mln. vnt. CHP kriptovaliutos: 20% per Pre-ICO, o 20%, 15% ir 20% atitinkamai per I-III kriptovaliutos platinimo etapus.
Per Pre-ICO 4.550 CHP valiutos vienetų bus siūloma už vieną antros pagal populiarumą pasaulyje „Ethereum” kriptovaliutos vienetą. Taigi, pagal dabartinį „Ethereum” kursą (287 Eur už valiutos vienetą) vien per išankstinį ICO numatoma pritraukti 6,3 mln. Eur.

Per pirmą ICO etapą numatoma pritraukti dar apie 6,8 mln. Eur, antrą – 5,6 mln. Eur, o trečią – 8,2 mln. Eur.

„CoinPoker“ atstovai VŽ pranešė, kad CHP valiutos platinimas dėl mūsų šalyje galiojančio reguliavimo nevyks, o p. Guoga į patarėjus buvo pakviestas atsižvelgus į jo „įvaizdį, žaidybinę patirtį ir padėtį pokerio pasaulyje“.

Tai ne pirmas p. Guogos projektas kriptovaliutų srityje. Jis taip pat yra lietuvių steigiamo kriptovaliutų banko „Bankera“ patarėjas bei kriptovaliutų konsultacijų bendrovės „Crypto Tax & Legal“ vienas iš steigėjų.

Apie ICO plačiau bus kalbama „Verslo žinių“ renginyje „ICO ĮGYVENDINIMAS. Kodėl verslas tai renkasi ir kuo rizikuoja“, lapkričio 28 d. Apie ICO galimybes šiandien taip pat rašoma ČIA.

 

vz.lt

Leave a Reply