LKL finalas atnešė nuostolių lažybų bendrovėms

Pasibaigęs dramatiškas Lietuvos krepšinio lygos finalas privertė džiaugtis Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkus, liūdėti Kauno „Žalgirio“ vyrus ir susiimti už galvų lažybų bendrovių vadovus.

Nors lažybų tarpininkai ne visų finalo rungtynių baigtį nuspėjo teisingai, didesnio nuostolio iki pat lemiamų, septintųjų, finalo rungtynių nebuvo pastebėta. Taip nutiko todėl, kad besilažinantieji pasidalijo į dvi labai panašias stovyklas ir beveik vienodai palaikė tiek vieną, tiek kitą komandą.

Gandai dėl galimai nupirkto LKL finalo nulėmė ir besilažinančiųjų nuomonę apie lemiamas, septintąsias, finalo rungtynes. Rekordinis besilažinančiųjų skaičius smarkiai padidino „Triobet“ nuostolį. Net 80 proc. stačiusiųjų tikėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos pergale.

Suskaičiavus visus atliktus statymus bei prognozes dar prieš finalo seriją, lažybų bendrovė savo klientams išmokėjo daugiau nei 100 tūkstančių litų!

Iš viso per LKL finalo seriją „Triobet“ lažybininkai patyrė net 50 tūkstančių litų nuostolį. Tai didžiausias kompanijos praradimas per visą LKL finalų istoriją.

alfa.lt

Leave a Reply