Lietuvos pokerio turnyro čempionas – 22 m. kaunietis

Savaitgalį Lietuvoje praūžė vienas didžiausių visų laikų Lietuvos pokerio turnyrų „Orlov Invitational“. 1100 litų įpirkos tarptautiniame turnyre varžėsi 83 žaidėjai, kurie suformavo 83 tūkstančių litų prizinį fondą, o pagrindinis prizas – net 26 tūkstančiai litų – liko lietuvio rankose.

Dvi dienas trūkusį turnyrą laimėjo kaunietis Gediminas Krikštolaitis, kuris ne tik laimėjo solidžią pinigų sumą, bet ir buvo apdovanotas išskirtine nugalėtojo taure. Kaunietis dvikovoje nugalėjo patyrusį Estijos profesionalą, daugkartinį estų čempioną bei žinomą tarptautinių turnyrų vilką Henrį Kasperą.

17 tūkstančių litų laimėjęs H.Kasperas paspaudė nugalėtojui ranką ir padėkojo už puikų žaidimą. Nors Estijos žaidėjo akyse akivaizdžiai matėsi nusivylimas, jis džiaugėsi geru turnyru bei pajėgiais žaidėjais.

Pirmą kartą gyvo pokerio turnyrą laimėjęs G.Krikštolaitis sunkiai tvardė emocijas. Vaikinas į „Orlov Invitational“ turnyrą pateko per atrankinį turą „Triobet“ pokerio kambaryje. 500 litų į turnyrą investavęs vaikinas džiaugėsi savo pasirodymu bei rezultatu. „Jausmas žiauriai geras. Dvikovoje įveikiau solidų ir tituluotą žaidėją, esu patenkintas savo žaidimu, ypač prie finalinio stalo.“

Nugalėtojas gyrė turnyrą ir žadėjo dažniau kovoti gyvo pokerio renginiuose. „Manau, kad tokio gero turnyro Lietuvoje jau senokai nebuvo. 40 minučių lygiai ir 400 privalomųjų statymų startinis žetonų kiekis – super! Oponentai buvo labai stiprūs ir solidūs, prie stalų sėdėjo daugybė internetinių ryklių, nebuvo lengva“.

Triobet“ pokerio kambaryje žaidžiantis ir „Lekeciai“ slapyvardį pasirinkęs Gediminas dažniausiai gali būti sutinkamas NL50-100 eurų limito grynųjų pinigų žaidimuose bei 10 – 100 eurų įpirkos daugiastaliuose turnyruose. „Ateityje norėčiau įgyti daugiau stabilumo. Planuoju sužaisti nemažai gyvų turnyrų tiek Lietuvoje, tiek netolimame užsienyje,“ – pasakojo „Orlov Invitational“ turnyro čempionas.

Turnyro organizatorius žinomas pokerio žaidėjas Grigorijus Orlovas tikino, jog renginys pateisino lūkesčius. „Šis turnyras sulaukia didelio dėmesio, jis populiarėja ir vis daugiau žmonių nori jame išmėginti savo jėgas. Jeigu kiekvieną kartą prie stalų susėda vis daugiau profesionalų, tai reiškia, kad turnyras yra geras. Ir susirenka ne šiaip sau profesionalai, o pačio aukščiausio lygio pokerio specialistai. Galiu drąsiai sakyti, kad man patiko tiek pats turnyras, tiek gabaus internetinio pokerio žaidėjų pasirodymas“, – sakė G.Orlovas.

Anot organizatoriaus, dalyvių skaičius verčia mąstyti apie turnyro plėtrą. „Kai organizavau turnyrą pirmą kartą, jame žaidė vos 28 žaidėjai. Dabar žaidėjų skaičius ženkliai išaugo. Todėl planuoju analogiškus turnyrus surengti Estijoje bei Latvijoje, noriu, kad būtų garantuotas prizinis fondas. Lietuvoje neturime galimybės rengti didelių turnyrų, tiesiog fiziškai nėra vietos, kur susodinti kelių šimtų žmonių, tačiau kaimyninėse šalyse galime pamėginti. Tikiu, kad mūsų turnyrų serija gali tapti svarbiausiais Baltijos regiono pokerio renginiais“, – planais pasidalino G.Orlovas.

Leave a Reply