Lietuvos lažybų bendrovės buvo panaikinusios LKL finalo rungtynių statymus

Po šiandien įvykusių precedento neturinčių įvykių didžiausios Lietuvos lažybų bendrovės nusprendė panaikinti artimiausių Lietuvos krepšinio lygos (LKL) didžiojo finalo serijos rungtynių statymus.

Tiek „TopSport“, tiek „Orakulo“ interneto svetainėse nebeliko ketvirtadienį turėjusių įvykti rungtynių koeficientų.

„Patys viską matote, kas vyksta. Daugiau komentuoti nėra ką, nes bus ir taip kas prikomentuos“, – sakė bendrovės „TopSport“ rinkodaros vadovas Skirmantas Staniulis.

Paklaustas, ar nepastebėjo per visą LKL finalo seriją įtartinų statymų, „TopSport“ atstovas teigė, jo tai nustatyti būtų galima po to, kai būtų atlikta išsamesnė analizė.

„TopSport“ bendrovės atstovas teigė, jog ketvirtųjų LKL finalo serijos rungtynių statymai nėra priimami laikinai. Jau trečiadienį gali pasirodyti statymai, tačiau jų koeficientai lyginant su tais, kurie buvo, prieš statymų panaikinimą, greičiausiai bus pakeisti.

Tie žmonės, kurie spėjo atlikti statymus, žaidime dalyvaus ir sėkmės atveju visiems laimėjusiems pinigai bus išmokėti. Pastatytą pinigų sumą krepšinio aistruoliai atgautų tuo atveju, jeigu rungtynės iš viso neįvyktų.

Antradienį Kauno „Žalgiris“ atleido vyriausiąjį trenerį Darių Maskoliūną. Kalbama, kad tai galėjo būti padaryta dėl to, kad strategas nesutiko tyčia pralaimėti LKL finalų.

Basketnews.lt

Leave a Reply