Tonybet

Apie bendrovę
Tonybet trečioji lažybų bendrovė Lietuvoje, pradėjusi veiklą 2003m. rugpjūtį ir stojusi į kovą dėl klientu su rinkoje buvusiomis bendrovėmis Topsport bei Orakulu. Tonybet pasiūlė aukštesnius koeficientus bei įvairesnių statymų variantų, bei kas svarbiausiai pataikius į tam tikrą rezultatą siūlo gražinti dalį arba visus statytus pinigus, ko nėra kitose Lietuvos lažybų bendrovėse.

Tonybet pirmoji lažybų bendrovė Lietuvoje pradėjusi leisti lažybas internetu, kurios pavyzdžiu vėliau pasekė ir Topsport su Orakulu. Tonybet taip pat pirmoji pradėjo siūlyti lažybų punktuose gyvai spėlioti ir stebėti šunų lenktynes. Laimėjimo atsiėmimas tą pačią arba kitą dieną taip pat yra tam tikras pliusas jei Jums skubiai reikia pinigų.

Tonybet kartais organizuoja įvairius renginius ne tik klientams, bet ir visiems norintiems, kaip pavyzdžiui Snukerio turnyrą.

Pinigų persivedimas
Tonybet spėti varžybas galima lažybų punkte arba pasirašius sutartį ir persivedus pinigų statyti internetu. Tačiau lošiant internetu laimėjimų vistiek reikia eiti atsiimti į lažybų punktą. Minimali statymo suma – 1 Lt

Kita informacija
Tonybet neteikia nei pokerio nei kazino paslaugų.
Internetinis puslapis – www.tonybet.lt

One Response to Tonybet

  1. It appears that you have put a good amount of effort into your blog and this world require more of these on the Internet these days. The both of us actually enjoyed your post. I do not have a great deal to say in reply, I just wanted to sign up to reply well done.I always learn something new from your post!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *