Lažybų bendrovė siūlo spėti, ar poste išsilaikys G.Kazlauskas

Klibanti Aplinkos ministro Gedimino Kazlausko kėdė sudomino lažybų tarpininkus. Viena interneto lošimų bendrovė pasiūlė galimybę lažintis, ar G. Kazlauskui pavyks išsaugoti savo pareigas iki dabartinės vyriausybės kadencijos pabaigos.

Už aplinkos ministro pasilikimą Vyriausybėje siūloma lažintis santykiu 1,65-2,10. Tai reiškia, kad G. Kazlauskas turi maždaug 60 proc. tikimybę išsilaikyti poste.

„Žinoma, keičiantis situacijai, lažybų koeficientai kistų. Tačiau šiuo metu žmonės, pastatę 100 litų už ministrą, jo atsistatydinimo atveju į kišenę įsikrautų 210 litų”, – teigia bukmekeris Kennethas Pedersenas.

Po rugsėjo pradžioje įvykusio jos ekscelencijos Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir aplinkos ministro susitikimo šalies vadovė pareiškė, kad šioje ministerijoje regi absoliutų neveiklumą, o ministro G. Kazlausko paaiškinimai – nekonkretūs.

Dėl šios priežasties prezidentė siūlė valdančiajai daugumai svarstyti ministro veiklą. Tačiau G. Kazlauskui palaikymą išreiškė Vyriausybės vadovas Andrius Kubilius.

Dabartinė Vyriausybė darbus turėtų tęsti iki 2012 m. rudens, kai įvyks naujieji rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą.

diena.lt

Leave a Reply