Kaunietis pralošė 15 tūkst. eurų JAV prezidento rinkimuose

Atrodo, kad kai kurie lietuviai Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prezidento rinkimų rezultatų laukė kiek labiau už kitus, ir tam buvo rimta priežastis. Nusprendę išbandyti laimę lažybų kontorose azartiškiausieji už savo favoritus statė nuo kelių centų iki stulbinamų penkiaženklių sumų, tačiau sėkmė nusišypsojo ne visiems.

Palaikė D.Trumpą

TonyBet“ lažybų tarpininkas Marius Zalensas pasakojo, kad šie JAV prezidento rinkimai išties išsiskyrė susidomėjusių ir stačiusių žmonių skaičiumi.

„Šie rinkimai, jei lygintume pasaulio politikos lažybas, buvo rekordiniai pagal apyvartą. Tiek jei lygintume su Lietuvos prezidento ar Seimo rinkimais, tiek su kitais rinkimais iš užsienio šalių“, – apie išskirtinį susidomėjimą rinkimais pasakojo M.Zalensas.

Pasak jo, lietuviai labiau palaikė ir lažinosi Donaldo Trumpo naudai. M.Zalensas prasitarė, kad rinkimų rezultatai įmonei padarė didžiulių nuostolių.

„Pagal žmonių skaičių labiau palaikytas D.Trumpas, tad rezultatai taip pat buvo palankūs lošėjų naudai.

Išties mūsų bendrovė iš šių rinkimų patyrė didžiulių nuostolių ir dabar daug daugiau pinigų išmokėsime tiems, kurie palaikė D.Trumpą ir statė už jį, negu susirinkome iš tų žmonių, kurie statė už Hillary Clinton“, – statymų detales atskleidė M.Zalensas.

Rizikavo dešimtimis tūkstančių

JAV rinkimai lietuviams, regis, taip susuko galvą, kad jie nepabūgo rizikuoti ir penkiaženklėmis sumomis.

„Statymo koeficientas už H.Clinton vakar buvo mažesnis, todėl tikimybė, kad ji laimės, buvo didesnė. Pagal atliktą apklausą, pergalė buvo prognozuojama būtent jai, todėl norint laimėti didesnę sumą ir reikėjo statyti daugiau.

Rekordinė suma, kurią vienas kaunietis pastatė už H.Clinton, buvo net 15 tūkst. eurų, tačiau žmogus tuos pinigus pralošė. Apibendrinant galima sakyti, kad už šią politikę žmonės statė didesnes, sakyčiau, net tūkstantines sumas“, – pasakojo M.Zalensas.

Pasak įmonės atstovo, už H.Clinton oponentą D.Trumpą žmonės statė daug mažesnes sumas.

„Populiariausia suma buvo 50–100 eurų. Nemažai buvo ir tokių asmenų, kurie lažinosi statydami 500 eurų, tačiau kadangi D.Trumpo palaikymo koeficientas buvo apie 5, kad ir nedaug testatydami žmonės išlošė daugiau“, – atskleidė M.Zalensas.

Iš viso „TonyBet“ lažybų punkte, kas užims Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prezidento postą, lažinosi apie 3 tūkst. žmonių.

„Jei lygintume su sporto lažybų statymais, tai 3 tūkst. tikrai nėra daug ir čia dar toli gražu iki tokių statymų skaičiaus, tačiau kas susiję su pramogomis ar politiniais dalykais, tai išties didesnis stačiusių skaičius“, – sakė M.Zalensas.

Skyrėsi nuo regiono

Pasak „Top Sport “ rinkodaros vadovo Povilo Mastausko, jų lažybų kontoroje žmonės triuškinamai labiau palaikė H.Clinton.

„Mūsų lažybų bendrovėje žmonės daugiausia statė už H.Clinton pergalę. Jei lygintume procentais, už H.Clinton pergalę statė maždaug 90 proc. žmonių, o už D.Trumpą – vos 10 proc.

Išties statymai skyrėsi net pagal regionus. Pietų Lietuva labiau palaikė D.Trumpą, o Vakarų Lietuva, Klaipėdos kraštas labiau palaikė H.Clinton“, – sakė P.Mastauskas.

Štai vienam marijampoliečiui šie rinkimai buvo kaip niekad džiaugsmingi. Vyras, dar likus metams iki rinkimų, už D.Trumpą pastatė 1 tūkst. eurų.

„Kadangi koeficientas tuo metu buvo 9, tai jis šiandien laimėjo 9 tūkst. eurų. Tai ir buvo didžiausias atliktas statymas per šių rinkimų lažybas mūsų kontoroje“, – pasakojo P. Mastauskas.

Pasak lažybų įmonės atstovo, tai, kad statymai pradedami atlikti iki rinkimų likus dar kiek daugiau nei metams, nėra įprasta praktika.

„Tai, kad žmonės statymus pradeda daryti dar prieš metus, nėra labai įprasta ir dažna, tačiau tikrai pasitaiko. Mes teikiame ilgalaikę paslaugą, ir žmonės gali pradėti statymus, kai dar lieka daug laiko“, – sakė P.Mastauskas.

Statė po kelis centus

Šiais metais rinkimų statymuose buvo įžvelgta ir dar viena įdomi tendencija. Kol vieni rizikavo dešimtimis tūkstančių eurų, kiti statė vos po keletą centų.

„Dažniausią statymo sumą įvardyti labai sunku, nes žmonės pinigus statė nuo kelių centų iki tūkstančio eurų.

Po keletą centų žmonės statė likus maždaug metams iki rinkimų, kai galutinis rezultatas dar buvo sunkiai nuspėjamas. Statymai buvo maždaug po 10–20 euro centų, ir tai išties stebina“, – įžvalgomis dalijosi P.Mastauskas. „Top Sport “ lažybų kontoroje iš viso statymus atliko maždaug tūkstantis žmonių.

 

lrytas.lt

Leave a Reply