Garsiausios lažybos: nuo futbolo, orų prognozės iki dirbtinų krūtų

Azartas įtraukia ne tik futbolo ar krepšinio aistruolius. Nors lietuvaičiai kol kas santūriai pasiduoda lažybų vilionėms, užsienio pavyzdys rodo – sukirsti rankomis galima ne tik dėl politinių rinkimų ar sporto varžybų rezultatų.

Kai kurios – išspaudžia ne vieną šypseną ir organizuojamos be tikslo pralobti. Tačiau visuomenėje sklando įvairios nuomonės panašių lažybų atžvilgiu. „Juokingos lažybos yra tam, kad priviliotų kuo daugiau žmonių. Ir nesvarbu, koks bus rezultatas – kuo daugiau žmonių į jas investuos, tuo didesnį pelną lažybų tarpininkas gaus“, – sako vieno lažybų portalo vartotojas slapyvardžiu „michau“.

Lažybos iš oro

Pastarosiomis dienomis Lietuvoje atsirado galimybė lažintis net dėl orų. O rezultatais galima bus įsitikinti jau rytoj – per Jonines. Remiantis populiariausiomis orų prognozes skelbiančiomis svetainėmis, praėjusį savaitgalį į Lietuvą atklydęs ciklonas kol kas trauktis neketina. O kasmet lietuvius piktinančios šlapios Joninės šiemet sudomino net lažybų bendroves.

Vieno didžiausių interneto lažybų portalų „Unibet“ bukmekeriai siūlo lažintis santykiu 1,2:4, kad Joninių išvakarėse Vilniuje ir Kaune iškris bent 0,5 mm kritulių, rašo kaveikti.lt

Unibet“ bukmekeris Keenethas Pedersenas sako, jog tikinčių, kad 23-24 dienomis Vilniuje ir Kaune palis – daugiau, nei prognozuojančių sausus orus.

Taigi, jei orų prognozėmis tikite labiau negu lažybų bendrovėmis, ruošdamiesi Jonines švęsti kur nors Kernavėje, Verkiuose ar kaimyniniame miškelyje tarp paparčių, nepamirškite su savimi pasiimti lietpalčio ir guminių batų.

Marsas meta iššūkį Vokietijos futbolininkams

Tuo metu, kai lietuviai ruošiasi Joninėms, Afrikoje verda aistros aikštelėje, FIFA Pasaulio futbolo čempionate. Milijonus žmonių prie televizijos ekranų pritraukianti sporto šventė taip pat neliko lažybininkų nuošalėje.

Lažybų portalas „Bet at home“ prieš čempionatą pasiūlė futbolo aistruoliams lažintis, kas įvyks greičiau – ar Vokietija laimės Pasaulio futbolo čempionato taurę, ar žmogus nusileis Marse?

Po beveik mėnesį trunkančių statymų, lažybų santykis jau yra 1,60:4,20 ir pasivaikščiojimą Marse tikriausiai išvysime greičiau, negu Vokietijos futbolininkai atsistos ant aukščiausios prizininkų pakylos.

Lažybų nebeprisimena

Azartas neaplenkia ir jaunų žmonių. Štai 17-metis Benas Hedblomas iš Floridos prieš ketverius metus susilažino su savo ispanų kalbos mokytoju, kad iki mokyklos baigimo vaikščios su tais pačiais batais. Tąkart jiedu susilažino, kad jei mokinys laimės, mokytojas nusiskus plikai galvą ir antakius.

Netrukus po lažybų mokytojas Adrianas Antoninis susirado darbą kitur ir Benas jo nebematė. Tačiau lažybos yra lažybos ir vaikinas nuoširdžiai ketverius metus nešiojo tuos pačius batus. Tiesa, per lietų ant jų užsidėdavo maišelius.

Savo sumanymą įgyvendinti jam pavyko. Šiemet mokyklą baigiantis jaunuolis demonstruoja visiškai suplyšusius ir skylėtus sportbačius, bet džiaugiasi – ypač jei ir buvęs mokytojas ištesės kadaise duotą pažadą.

Šiai žiniai apskriejus visą pasaulį, žurnalistams pavyko surasti A. Antoninį, kuris apie lažybas sakė net pamiršęs. Tačiau patikino, kad pažadą ištesės, galvą bei antakius nuskus ir vaizdo įrašą, kaip įrodymą, patalpins internete.

Vardan populiarumo – tikra krūtinė

Bene garsiausios praėjusio dešimtmečio lažybos įvyko Amerikoje. Vienas užkietėjęs lošėjas Brianas Zembicas su draugais susilažino, kad už 100 tūkstančių dolerių pasidarys krūtų operaciją ir įsidės C dydžio krūtų implantus.

Kad ir kaip būtų keista, tačiau šis poelgis tik pagerino jo gyvenimą. Iki tol nuosavų namų ir pastovaus darbo neturėjęs vyras dėka „naujų papų“ užsidirbo per pusę milijono dolerių. Jis tapo populiarus pašnekovas televizijos laidose, apie jį netgi sukurti dokumentiniai filmai bei išleista knyga „Vyras su 100 tūkstančių dolerių vertės krūtimis“.

Be šių, visą likusį gyvenimą nulėmusių lažybų, Brianas taip pat yra dalyvavęs dar keliose. Už 7 tūkstančius dolerių jis savaitę gyveno tualete, o už 25 tūkstančių – aikštelėje netoli pokerio klubo pastatytoje kartoninėje dėžėje.

zebra.lt

Leave a Reply