Bukmekerių ir aštuonkojo Pauliaus nuomonės sutampa

Lažybų bendrovių bukmekeriai prognozuoja, kad pasaulio futbolo čempionatą laimės ispanai, o trečią vietą užims vokiečiai. Taip pat mano ir garsiausias šių dienų pranašas aštuonkojis Paulius.

Dauguma Lietuvos ir Europos lažybų organizatorių pergales minėtoms komandoms skiria gana ryškia persvara. Pavyzdžiui, ispanų šansai laimėti finalines rungtynes per pagrindinį jų laiką prilyginamas koeficientui 2,1, o olandų – 3,6.

Vokietijos komanda užims trečia vietą – bukmekeriai jų šansus vertina santykiu 1:1,7, o urugvajiečių – 1:5.

Kai kurie lažybų bendrovių siūlymai rodo, kad  futbolo mėgėjai stato už tai, jog finale pirmieji įvarčiai kris tik per paskutiniąsias 15 minučių.

Tačiau futbolo sirgaliams iš viso pasaulio bene labiausiai laukė ne specialistų ar bukmekerių, garsiausiu pasaulio orakulu jau tapusio aštuonkojo Pauliaus, gyvenančio viename Vokietijos akvariume.

Jo spėjimo metodai paprasti – į galvakojo būstą įleidžiamos dvi dėžės su žaidžiančių komandų valstybių vėliavomis bei moliuskais viduje. Laimi komanda, kurios vėliava pažymėtą dėžę išsirenka Paulius ir išsigriebia iš jos maistą.

Nuo 2008-ųjų metų Europos čempionato iki vakar jis spėdavo tik rungtynių, kuriose žaidė Vokietijos rinktinė, baigtį. Suklydo tik vieną kartą.

Vakar Paulius turėjo spėti du kartus: finalinių varžybų ir susitikimo dėl trečiosios vietos baigtis. Jo pasirinkimą tiesiogiai transliavo net kelios Europos ir Taivano televizijos.

Dėl pasaulio čempionato nugalėtojų jis apsisprendė gana greitai ir pergalę skyrė Ispanijos futbolininkams, o kova dėl trečiosios vietos jį privertė padvejoti: matyt Paulius jautė visuomenės spaudimą – juk dauguma Vokietijos gyventojų su malonumu jį pačirškintų keptuvėje po to, kai gyvis be pasigailėjimo tautai pranešė, kad vokiečiai pralaimės čempionato pusfinalyje.

Vakar Paulius taip pat privertė visą šalį sulaikyti kvėpavimą: iš pradžių įsitaisė ant Urugvajaus dėžės, vėliau – ant Vokietijos. Taip jis manevravo pirmyn atgal ir galų gale paskelbė, kad laimės vokiečiai.

Beje, aštuonkojis paskutinį kartą klydo, kai spėjo 2008-ųjų Europos čempionato finalo rezultatą. Tąkart patriotiškasis galvakojis pergalę skyrė vokiečiams, o jie pralaimėjo ispanams.

ve.lt

Leave a Reply