Bukmekerių favoritai „Eurovizijoje“ – Vokietija ir Azerbaidžanas

Norvegijos sostinėje Osle vykstančio “Eurovizijos” dainų konkurso favoritais Lietuvos bukmekeriai vadina Vokietijos ir Azerbaidžano atstovus. Šių šalių garbę gina moterys – atitinkamai Lena Meyer-Landrut ir Safura. Finalas, į kurį nepateko Lietuvos grupė “InCulto”, vyks šeštadienį.

Lažybų bendrovėje “Orakulas” koeficientas, kad Vokietija arba Azerbaidžanas užims pirmają vietą – 3. Taigi, pavyzdžiui, jei nugalės Vokietija, o jūs už šią šalį “Orakule” būsite pastatę šimtą litų, atsiiimsite 300 Lt – turėsite 200 Lt litų pelno.

Bendrovėje “Top Sport ” koeficientas, jog nugalėtoju taps arba Azerbaidžanas, arba Vokietija, palankesnis lošėjams – 3,75.

Beje, Azerbaidžanui kelią į finalą teko skintis pusfinalyje, o Vokietija kelialapį į lemiamą etapą buvo užsitikrinusi iš anksto.

Bukmekeriai trečiąją poziciją skiria Armėnijai (“Orakule” koeficientas 4, “Top Sport ” – 5). Penktąją ir šeštąją vietas užima Izraelis (“Orakulas” – 8, “Top Sport ” – 10) bei Danija (atitinkamai 8 ir 11). Toliau rikiuojasi Turkija (12 ir 13).

Kitų šalių galimybes švęsti pergalę “Eurovizijoje” bukmekeriai vertina kur kas prasčiau. Blogiausiai vertinami Didžiosios Britanijos šansai (151 ir 150).

atn.lt

Leave a Reply