Aštuonkojis orakulas Paulis kviečiamas į laidą „Ekstrasensų mūšis“

Rusijos televizijos kanalo TNT prodiuseriai išsiuntė laišką Vokietijos Oberhauzeno akvariumui su prašymu leisti visame pasaulyje per pasaulio futbolo čempionatą taikliais spėjimais išgarsėjusiam aštuonkojui Pauliui dalyvauti naujame laidos „Ekstrasensų mūšis“ sezone, informuoja „Komsomolskaja pravda“.

TNT išreiškė norą, kad populiariausias pasaulyje aštuonkojis dalyvautų dešimtajame, jubiliejiniame programos sezone. Laidos metu ieškoma pačio galingiausio ekstrasenso. Šiuo metu kaip tik vyksta būsimųjų laidos dalyvių atranka.

Kaip teigia šaltinis, tokiu atveju, jei Vokietijos akvariumo darbuotojai sutiks atgabenti Paulį į Rusiją filmuotis „Ekstrasensų mūšyje“, projekto vadovai galvakojui orakului žada užtikrinti puikias gyvenimo sąlygas, o konkrečiai – didžiulį šildomą akvariumą su apšvietimu ir penkių rūšių vandens augalija.

Kol kas atsakymo iš Vokietijos akvariumo televizija dar negavo. Anksčiau Oberhauzeno akvariumo vadovybė oficialiai pareiškė, kad orakulas Paulis išeina į „pensiją“ ir ateities daugiau nebepranašaus.

lrytas.lt

Leave a Reply