Antano Guogos „TonyBet“ jau siūlo lažintis, ar jis laimės prezidento rinkimus

Antano Guogos valdomai įmonei „Lošimų strateginė grupė“ priklausanti lažybų kontora „TonyBet“ jau siūlo lažintis, kas laimės Lietuvos prezidento rinkimus 2019 m. Tarp pretendentų nurodomas ir įmonės akcininkas liberalas europarlamentaras Antanas Guoga. Tiesa, jis pats sako, kad lažybas įmonė paskelbė be jo žinios ir tikina prezidento rinkimuose nedalyvausiantis.

 

Pristatydama lošimą „TonyBet“ rašo taip: „Nors ir retai, bet Lietuvoje vyksta rinkimai į vietos valdžią, tad „TonyBet“ pasiūloje įtraukiami ir politikos įvykiai. Tai dažniausiai partijų ir asmenybių reitingai, už kuriuos galima statyti internetu ir punktuose. Pasiūloje pateikiami keli įvykiai – Seimo rinkimai, Prezidento rinkimai ir Savivaldybių rinkimai. Gali būti suteikta galimybė lažintis ir už didžiausių pasaulio šalių lyderių rinkimus“.

E.Masiulį įrašė staiga

Tiesa, kitais metais vyksiančių Seimo rinkimų rezultatų lažybų bendrovė spėti dar nesiūlo, tačiau jau ragina rinktis, kas taps Lietuvos prezidentu po ketverių metų. Tarp įmonės nurodomų kandidatų ir įmonės savininkas – europarlamentaras Antanas Guoga. Tuo tarpu Liberalų sąjūdžio pirmininko Eligijaus Masiulio sąraše iki ketvirtadienio popietės nebuvo. Jo pavardė įrašyta tik 15min.lt pradėjus domėtis šiuo statymu.

Dar trečiadienį, be A.Guogos, lažybose buvo siūloma statyti už Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininką, premjerą Algirdą Butkevičių, ekonomistą Gitaną Nausėdą, Europos Sąjungos ambasadorių Maskvoje Vygaudą Ušacką, Seimo narį Naglį Puteikį, „Tvarkos ir teisingumo“ partijos pirmininką Rolandą Paksą, užsienio reikalų ministrą Liną Linkevičių, europarlamentarę socialdemokratę Viliją Blinkevičiūtę, Lietuvos laisvės sąjungos pirmininką Artūrą Zuoką ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos vedlį Valdemarą Tomaševskį.

Iš šių politikų kol kas tik A.Zuokas yra užtikrintai pareiškęs sieksiąs prezidento posto.

A.Guoga, pagal statymų koeficientus šiuo metu užima priešpaskutinę vietą lenkdamas vienintelį V.Tomaševskį. Sąrašo pirmoje pozicijoje – premjeras Algirdas Butkevičius.

Lažybų dalyviams suteikiama galimybė sąrašą dar papildyti savo kandidatais.

Jei nedalyvaus – atiduos pinigus

TonyBet“ lažybų tarpininkas Šarūnas Baronas 15min.lt tvirtino, kad šis statymas paskelbtas praėjus trims dienoms po praėjusių prezidento rinkimų. Pasak jo, iki šiol lažybose jau sudalyvavo daugiau nei šimtas žmonių.

„Kitos lažybų bendrovės šito neturi, o mes pagalvojome, kad žmonėms būtų įdomu. Žinome, kad Dalia Grybauskaitė kituose prezidento rinkimuose jau negalės dalyvauti, todėl jie turėtų būti įdomūs žmonėms“, – sakė pašnekovas.

Pasak Š.Barono, galimus kandidatus lažybų bendrovė atsirinko pati, atsižvelgdama į žiniasklaidos pranešimus, politikų reitingus. Į sąrašą nutarta įtraukti ir bendrovės akcininką A.Guogą, tačiau jo paties nuomonės dėl to esą niekas nė nesiteiravo.

„Atvirai pasakysiu, nežinau. Net nežinau, ką pasakyti. Mes jo net neklausėme, bet, manau, kad jis jaunas politikas ir, kas bus toliau, mes nežinome, kokie bus jo posūkiai politikoje“, – sakė Š.Baronas.

TonyBet“ atstovas patikino, kad pastačiusiems už tuos politikus, kurie nedalyvaus rinkimuose, pinigai bus grąžinti.

A.Guoga: „Tai tik pokštas“

Tuo tarpu A.Guoga savo valdomos įmonės paskelbtas lažybas vadina pokštu, tačiau prasitaria stebintis savo reitingą šiose lažybose.

„Čia tik pokštas. Pažiūrėkit, kokie statymai. Aš ten kaip autsaideris lieku net. Čia tik prikolą tokį padarė, man atrodo. Aš pats tikrai tokių planų neturiu“, – 15min.lt sakė A.Guoga.

Politikas tvirtino, kad įmonė statymą paskelbė su juo nesitarusi.

„Aš ten nesikišu. Nedalyvauju veikloj. Turiu interesą tik per savo įmonę, kurioje turiu daug akcijų visur. Nei aš į valdybą įeinu, nei kažkur“, – teigė A.Guoga.

Politikas tvirtino, kad prezidento rinkimuose po ketverių metų nedalyvaus. A.Guoga sako norėsiantis pabandyti dar vieną kadenciją padirbėti Europos Parlamente. „Mane tenkina darbas Europos Parlamente. Planuoju jį tęsti dar vieną kadenciją. Man labai tinka tas darbas ir, manau, kad čia duodu daugiausia naudos Lietuvai“, – 15min.lt sakė A.Guoga.

 

15min.lt

Leave a Reply