Antanas: „Jei komanda iškovos auksą, premijoms skirsiu milijoną“

Vienas garsiausių pasaulio pokerio žaidėjų Antanas Guoga ir toliau išlieka pagrindiniu Lietuvos krepšinio rinktinės rėmėju. Ketvirtadienį su Lietuvos krepšinio federacija (LKF) naują trejų metų paramos sutartį pasirašęs milijonierius sužinojo apie naujas savo pareigas – Europos čempionate A.Guoga bus šalies rinktinės vadovas.

„Jūs mums pinigus, o mes jums – kuklias dovanėles“, – ant dviejų rėmimo sutarties kopijų padėjęs savo parašą, LKF prezidentas Vladas Garastas A.Guogai įteikė miniatiūrinę prie Vilniaus „Siemens“ arenos stovinčio paminklo Lietuvos krepšiniui kopiją.

„Man didelė garbė, kad esu arti komandos. Aš pats kažkada žaidžiau krepšinį, tačiau talento stipriai trūko. Bet yra ir kitų būtų būti kartu su rinktine“, – šypsojosi A.Guoga.

Paklaustas, kokio dydžio paramą skirs Lietuvos rinktinei, milijonierius nuo tiesaus atsakymo išsisuko: „Šiais metais skirta suma bus septynženklė.“

V.Garastas patikino, jog rinktinės pasiruošimui artėjančiam Europos čempionatui reikės maždaug 1,6 mln. Lt. LKF prezidentas teigė, jog rinktinės vadovo pareigas eisiančio A.Guogos pagrindinė funkcija bus komandai prišaukti laimę.

„Jūs nešate sėkmę. Esate gimęs po žvaigžde, o ne po kiaušiniu“, – nusijuokė V.Garastas.

„Pagrindinė jo funkcija bus atnešti sėkmę“, – pridūrė Lietuvos rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra.

„Padarysiu viską, ką liepsit, – galva linktelėjo A.Guoga. – Galų gale nesėkmės atveju jūs turėsi, kam suverst bėdą. Galėsiu būti atpirkimo ožiu.“

Kaune gimęs, tačiau Australijoje ilgus metus gyvenęs Tony G pravardę pokerio pasaulyje turintis A.Guoga pažadėjo – jei Lietuvos rinktinė Europos čempionate iškovos aukso medalius, premijoms jis papildomai skirs mažiausiai vieną milijoną litų.

15min.lt primena, jog pagrindiniu rinktinės rėmėju pernai tapęs milijonierius šių metų pradžioje buvo paskelbęs, jog jam priklausanti bendrovė „TonyBet“ nutraukė rėmimą šalies krepšiniui. Tuomet buvo skelbiama, kad dėl pasikeitusių Valstybinės lažybų priežiūros komisijos nuostatų ir požiūrio į azartinių lošimų įstatymą A.Guogos vadovaujama įmonė bus priversta naikinti veiklą Lietuvoje ir keltis į Estiją.

Panašu, jog šie grasinimai suveikė ir lošimų verslą prižiūrinčios institucijos buvo priverstos pakeisti savo požiūrį į šalies įstatymuose įtvirtintas nuostatas.

15min.lt

Leave a Reply