TonyBet pristato savo naująjį tinklapį tonybet.lt

TonyBet sparčiai persitvarko ir pristato savo naująjį logotipą bei tinklalapį www.tonybet.lt, kuris bus tobulinamas. Tačiau jau dabar jame galite rasti pagrindinę informaciją.

Lažybos internetu – pateikiama dienos pasiūla sugrupuota pagal sporto šakas, šalis ir turnyrus. Yra galimybė pažymėti mėgstamas komandas, kurių koeficientus registruoti TonyBet klientai galės matyti prie savo pasirinkimų, prisijungę tinklalapyje.

Lažybų punktai – pateikiame visų TonyBet lažybų punktų darbo laiką ir tikslius adresus su atvaizdavimu žemėlapyje, kad būtų patogiau surasti.

Naujienos – šiame skyrelyje pateiksime bendrovės naujienas, pranešimus apie naujoves pasiūloje, atnaujintus punktus, pranešimus apie bendrovės socialinę veiklą ir rėmimą, kitą verslo informaciją.

Taisyklės – bandome paaiškinti esminius lažybų principus pradedantiesiems kartu su terminais, sutrumpinimais, sporto šakų taisyklių aprašymais. Taip pat pateikiame oficialų Tonybet lažybų reglamentą.

Apie Tonybet – pristatome TonyBet – paaiškiname, kas yra Antanas Guoga, kaip TonyBet remia Lietuvos sportą. Taip pat rūpinamės ir atsakingu lošimu.

tonybet.lt

Leave a Reply