Pokerio žvaigždė nusprendė laimėtus pinigus skirti „InCulto“

Jaunoji Europos pokerio žvaigždė Dominykas Karmazinas nusprendė padovanoti Lietuvos atstovams Eurovizijoje – grupei „InCulto“ – 50 tūkst. litų. „Prieš metus organizavau paramos akciją, ir grupės „InCulto“ vyrukai sutiko prisijungti prie jos – surengti nemokamą koncertą vaikų namų auklėtiniams, todėl dabar, kai man nusišypsojo sėkmė, spontaniškai nusprendžiau atsidėkoti už bendradarbiavimą“, – sako prizinę vietą ir piniginį prizą Europos pokerio ture laimėjęs studentas D.Karmazinas.

Dominykas teigia, kad dabar jaučiasi tarsi tęsiantis bendradarbiavimą su „InCulto“, nes, kaip ir grupė, garsina Lietuvą savoje srityje.

„Visada sakiau, kad parodyta net ir mažiausia gerumo apraiška sugrįžta, – neslepia džiaugsmo netikėta dovana Jurgis Didžiulis. – Dominykui padėjome labdaringame renginyje, tačiau dabar jis dalinasi savo laimėjimu su mumis ir taip padeda ne tik grupei, bet ir Lietuvai“.

„InCulto“ lyderis sako esąs labai dėkingas Dominykui, kaip ir pagrindiniais grupės rėmėjais tapusios kompanijos „ACME Baltija“ savininkams. „Džiugu, kai atsiranda žmonių, kurie supranta, kad Lietuvos dalyvavimas Eurovizijoje – tai proga pristatyti mūsų šalį ir, suprantama, visiems norisi, kad tai įvyktų kiek įmanoma sklandžiau“.

D.Karmazinas pripažįsta daug keliaująs po pasaulį ir didžiuojasi būdamas lietuvis: „Lietuvos atstovus Eurovizijoje remiu ir kaip draugus, ir kaip savo šalies patriotas. Esu dar jaunas, tačiau jau dabar žinau, kad visi mano projektai bei verslai bus skirti Lietuvai ir jos žmonėms“.

Pokerio žvaigždė kviečia visus užsienyje gyvenančius tautiečius bei jų draugus palaikyti „InCulto“ antrajame Eurovizijos konkurso pusfinalyje.

lrytas.lt

Leave a Reply