Pokerio turnyre britė laimėjo 1,25 mln. eurų

Visų laikų didžiausiame Europos pokerio turo (EPT) turnyre, kuris vyko Italijoje esančiame San Remo mieste, įveikusi 1240 pokerio žaidėjų čempionės titulą ir 1,25 mln. eurų laimėjo pokerio profesionalė britė Liv Boeree.

San Reme vykusiame turnyre savo jėgas bei profesionalumą demonstravo ir du atstovai iš Lietuvos – Dominykas Karmazinas bei Andrej Vinogrodskij. Deja, šį kartą mūsiškiai iš kovos pasitraukė jau pirmosiomis turnyro dienomis.

25–erių metų amžiaus astrofizikos studijas baigusi mergina čempionės titulą pelnė prie finalinio stalo įveikusi 22–iejų metų pokerio žaidėją iš Švedijos Jakob Carlsson. Liv tapo viena iš trijų moterų, kurioms pavyko nugalėti EPT turnyre nuo 2004, kuomet šis turas prasidėjo. Pergalę EPT Londone trečiojo sezono metu iškovojo „PokerStars Pro“ komandos narė Vicky Coren, o kitai „PokerStars Pro“ komandos narei Sandrai Naujoks sėkmingas buvo penktojo sezono metu Dortmunde vykęs EPT turnyras.

Kartu su piniginiu prizu San Remo nugalėtojai atiteko kelialapis į balandžio 25–ąją, sekmadienį, prasidėsiantį EPT didįjį finalą Monte Karle.

1272006724_mg_5083_liv_boeree_ept6san_neil_stoddart

Liv pokeriu susidomėjo dalyvaudama realybės šou ir nuo to laiko ketverius metus mokėsi šio žaidimo subtilybių. EPT įvykius ji stebėdavo kaip televizijos laidų vedėja, tačiau neslepia visuomet norėjusi būti kitoje – žaidėjų – barikadų pusėje. Kelialapį į San Remo pagrindinį turnyrą mergina laimėjo satelitiniame turnyre.

„Laimėjimas pagrindiniame turnyre yra tai, dėl ko aš visą laiką dirbau. Aš dalyvavau visuose EPT kaip svečias, bet kiekvieną kartą aš galvodavau, kad noriu ne stebėti kitus, bet žaisti pati. Aš labai sunkiai dirbdavau tobulindama savo žaidimą, bet vis tiek negaliu patikėti, jog laimėjau“, – po neįtikėtinos pergalės sakė Liv.

Boeree – gerai žinoma žaidėja pokerio pasaulyje. Ji laimėjo ne viename dideliame pokerio turnyre, tarp kurių ir Europos moterų pokerio čempionatas, tačiau pergalė San Reme lenkia visus ankstesnius jos laimėjimus.

Tuo tarpu „PokerStars“ žaidėjas, antrosios vietos laimėtojas, J.Carlsson iš Švedijos namo išsivežė 750 tūkst. eurų. EPT San Remo pagrindiniame turnyre varžėsi žaidėjai iš 44 valstybių. Bendras turnyro prizinis fondas, kurį pasidalino 184 žaidėjai, siekė per 6 mln. eurų.

Leave a Reply