Vilnietis loterijoje susižėrė rekordinį 24 mln. Eur laimėjimą

Vilnietis loterijoje susižėrė rekordinį 24 mln. Eur laimėjimą 2022-01-22 21:36

Penktadienio vakarą Lietuvą sudrebino rekordas – „Eurojackpot“ žaidėjas iš Vilniaus, kartu su žaidėju iš Vokietijos, laimėjo ir pasidalino pagrindinį loterijos prizą – 48 milijonų eurų „Jackpotą“.

Vilniečiui atiteko daugiau nei 24 milijonai eurų. Šis laimėjimas – didžiausias per visą loterijos istoriją ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse.

„Labai džiaugiamės Lietuvos žaidėjo sėkme. Sveikiname naująjį milijonierių, kuris, nepraėjus nei metams, padvigubino iki šiol kitam vilniečiui priklausiusį laimėjimo rekordą Baltijos šalyse“, – laimėtoją sveikino loteriją „Eurojackpot“ Lietuvoje organizuojančios „Olifėjos“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Donatas Kazlauskas.

Šis vilniečio laimėjimas ne tik gerokai pagerino iki šiol inžinieriui iš Kauno priklausiusį „Eurojackpot“ rekordą su 7,6 milijono eurų laimėjimu. Taip pat pralenkta ir pernykštė „Vikinglotto“ laimėtojo sėkmė. 2021-ųjų vasarį vilnietis, užsukęs į parduotuvę nusipirkti mineralinio vandens, kartu įsigijo ir „Vikinglotto“ bilietą, su kuriuo laimėjo 13 milijonų eurų.