Lietuviai E.Sašenko pergale netiki – lažinasi, kad pusfinalį ji praloš

Kai reikia rizikuoti savo pinigais, patriotizmą keičia pragmatizmas. Lietuvos lažybų kontorose dominuoja statymai, kad Evelina Sašenko iš „Eurovizijos“ konkurso iškris jau pusfinalyje antradienio vakarą.

„Kol kas žmonės daugiausia stato, kad E.Sašenko pusfinalio nepraeis. Už tai pastatyta ne vienas tūkstantis litų. Tai masinė tendencija, nes statančių priešingai yra gerokai mažiau“, - sakė „Orakulas“ generalinis direktorius Erikas Vainikonis.

Pasak jo, šįmet „Eurovizijos“ statymų sulaukta daugiau, nei įprasta. Dauguma rizikuojančių savo pinigais mano, kad konkursą laimės Prancūzijos dainininkas Amaury Vassili. Nemažai manančių, kad aukštą vietą gaus Azerbaidžiano atstovai Ell ir Nikki.

Tuo tarpu kontoroje „TonyBet“ besilažinančių dėl E.Sašenkos pergalės yra kiek daugiau, nei manančių priešingai.

„Apie 60 proc. statančių mano, kad į finalą ji visgi pateks. Statymų yra tūktančiai litų, dažniausiai rizikuojama 50-150 litų“, - sako „TonyBet“ bukmekeris Karolis.

„Gal juos vilioja geras lažybų koeficientas – E.Sašenkai pasisekus, jie gali daug laimėti. O galbūt jie tiesiog nori už ką nors pastatyti „Eurovizijos“ lažybose, kad būtų įdomiau žiūrėti televizorių, tačiau nieko apie konkursą – tad suveikia patriotizmas“, - svarstė Karolis.

Visgi „Eurovizijos“ nugalėtoju ir šios kontoros klientai regi Prancūzijos A.Vassili.

Tikimybę, kad E.Sašenko laimės „Eurovizijos“ pusfinalį, „TonyBet“ vertina koeficientu 1:100 – tai reiškia, kad teisingai atspėjusiems būtų išmokamas šimtagubas jų statymas.

„Orakulas“ E.Sašenkos galimybes pusfinalyje patekti į pirmą dešimtuką ir pereiti į finalą vertina 1:4,56.

Lažybų kontoros skeptiškiau vertina tik Kroatijos, Portugalijos, Maltos, San Marino bei Albanijos atstovų šansus.

„Esame skeptiški, nes E.Sašenko yra blogai vertinama. Užsieniečiai komentuotojai repeticijas komentuoja taip: „dabar dainuos Lietuva, pasistenkime neužmigti“. Sakoma, kad jos suknelė gera, balsas geras, atlikimas geras, bet daina blogai parinkta“, - argumentavo Karolis.

Galimybę, kad E.Sašenko suklups jau pusfinalyje „TonyBet“ vertina 1:4, „Orakulas“ - 1:1,18.

lrytas.lt