Lažybininkai netiki, kad „Žalgirio“ arena bus atidaryta laiku

Nenumaldomai artėjant Europos čempionatui, baigiami „Žalgirio“ arenos Kaune statybos darbai. Nors atidarymo ceremonija jau kelis kartus buvo atidėta, skelbiama, kad arena debiutuos simbolinę, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną – liepos 6-ąją.

Ne sykį viešojoje erdvėje pasirodė informacija, jog dėl vienų ar kitų priežasčių arenos statybos darbai vėluoja. Vis dėlto Lietuvoje ne kartą lankęsi „FIBA Europe“ vadovai pavojaus ženklų neįžvelgė ir visą laiką tvirtino, jog tiki statybininkų punktualumu.

Nuogąstavimų nereiškė ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vadovai, kurie nuolat kartojo, jog nėra jokių abejonių dėl statybos darbų ir arena bus baigta laiku.

Vis dėlto yra ir kitų nuomonių. Didžiausia lažybos bendrovė Baltijos šalyse „Triobet“, skeptiškai įvertino galimą „Žalgirio“ arenos atidarymo šventę liepos 6-ąją dieną. Anot bukmekerių, tikimybė, jog ceremonija įvyks laiku – viso labo 40 proc.

Vadovaujantis anksčiau skelbtais terminais, „Žalgirio“ arena turėjo būti pastatyta iki gegužės 1 dienos. Tačiau nuolatinės problemos ir nesklandumai vis tolino sporto ir pramogų rūmų atidarymą.

Tikintis statybininkų pažadais ir pastatę 10 litų, kad pirmasis renginys „Žalgirio“ arenoje įvyks iki liepos 6 dienos gali laimėti daugiau nei dvigubai – 22 litus. Pesimistai statantys 10 litų, kad arena iki liepos 6 dienos pirmojo renginio priimti nesugebės gali laimėti 16 litų.

 

basketnews.lt