Didžiausias statymas pasaulio čempionate siekia keliasdešimt tūkstančių

Kilęs skandalas dėl galimos lažybų bendrovės „TopSport“ savininko Gintaro Staniulio paskolos finansų viceministrui Vytautui Galvonui lažybų bendrovei nepakenkė: ketvirtadienį prasidedant Pasaulio futbolo čempionatui Brazilijoje, lošėjai vis aktyviau lažinasi, sako „TopSport“ vadovas Dainius Gulbinas.

pasaulio-futbolo-cempionatas-brazilijoje-535764f086171

„Tikrai nejaučiame skandalo įtakos tam, kas vyksta mūsų lažybų punktuose. Nė iš vieno kliento neturiu pagrindo manyti, kad kokią nors įtaką galėtų daryti“, – „Žinių radijo“ laidoje „Ryto espresso“ ketvirtadienį sakė D. Gulbinas.

Jo teigimu, jau šią savaitę bendrovės lažybų punktuose jaučiamas žmonių padidėjimas, čempionato metu tikimasi 2-3 kartus didesnės apyvartos nei įprastai:

„Be abejo ir sumos padidėja. Futbolui žmonės ir po kelis tūkstančius pastato“, – sakė jis.

D. Gulbinas nurodė, kad mažiausias statymas bendrovėje yra 1 Lt., o didžiausias šiuo metu – keliasdešimt tūkstančių.

Favoritės ir „autsaiderės“

Jis nurodė, kad beveik niekas nesitiki, kad laimės tokios komandos kaip Alžyras, Kosta Rika, Hondūras – todėl pastačius, jog laimės kuri iš šių komandų ir jai iš tikrųjų laimėjus, statytojas išloštų labai didelę sumą.

Išlošti, D. Gulbino teigimu, gali Anglijos ar Belgijos komandos, nors jos dar ir nėra vertinamos lažybų bendrovėse kaip ryškios favoritės:

Ta komanda, kuri tikrai gali laimėti, bet koeficientas šiuo metu yra aukštas, apie 15, nors komanda labai stipri ir jauna, yra Belgija. Antra komanda, kurią aš išskirčiau „juoduoju arkliuku“, – tai Anglija, iš kurios niekas šiais metais per daug nesitiki. Jos koeficientas yra 25 – tai yra, pastačius 100 litų, žmogus laimėtų 2500 litų“, – kalbėjo D. Gulbinas.

Neturi lygių

Pasak jo, nors Lietuvoje krepšinis ir yra sportas numeris vienas, bet lažybų prasme Pasaulio futbolo čempionatas neturi lygių pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą. D. Gulbino teigimu, žmonės lažinasi tiek lažybų punktuose, tiek internete:

„Tie, kurie nori ne tik apsikrovę statistika atlikti statymus, o ir pasakyti savo nuomonę, išklausyti kitų nuomonę, eina į lažybų punktus. Tie, kurie daugiau remiasi statistika ir analizuoja, kas vyksta interneto portaluose, tai žaidžia ir internete. Žmonės pasiskirstę per pusę“, – kalbėjo jis.

D. Gulbinas teigia, kad lažinasi labai įvairūs žmonės: skirtingų amžiaus, pajamų ir kt. grupių. Be to, jo teigimu, vis aktyviau įsitraukia ir moterys:

„Paskutiniais metais vyrų ir moterų procentas lažybų punktuose keičiasi, moterų procentas didėja. Manau, kad šiame futbolo čempionate tas kilimas išliks. Nors moterims ir nėra labai jauku lažybų punkte tarp vyrų, bet jų skaičius didėja“, – sakė D. Gulbinas.

 

15min.lt