Kaip Lažintis online

Tikriausiai visi esate girdėję apie azartinius lošimus ir jų organizatorius virtualioje erdvėje. Taigi, kuo jie geresni nei lažybų punktai esantys visai šalia namų?

Lažybos internete

Lažybos internete labai panašios į lažybas punkte: pasirenkama įvykio baigtis, yra tam tikri koeficientai, statote sumas, laimite pinigus. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad lažindamiesi internetu jūs galite likti namuose ir viską atlikti keliais mygtuko paspaudimais.

Iki šiol negirdėtos lažybų bendrovės

Internete lažybų bendrovių pasirinkimas daug didesnis – visų pirma jums prieinamos tampa užsienio lažybų bendrovės. Taip pat patogu, kad jos visos šalia, nereikia niekur eiti. Norėdami išsirinkti geriausią lažybų bendrovę turėtumėte susipažinti su jų apžvalgomis, paprastai visos gerai pasaulyje žinomos bendrovės yra patikimos, nekyla jokių nesklandumų dėl laimėjimo atsiėmimo ar pan.

Kokie tų bendrovių privalumai

Kadangi lažybų bendrovių internete labai daug, jūs turite didesnį pasirinkimą, taigi, didesnė tikimybė, kad rasite daugiau dėmesio vertų pasiūlymų (geresnį koeficientą, suminį rezultatą, pranašumą). Be to, internetinės lažybų bendrovės nuolat papildo savo pasiūlas ir jas atnaujina. Taip pat jos siūlo įvairias lojalumo programas, kurios jums reiškia tik didesnį pelną. Ir visa tai jūs pasiekiate vien tik keliais pelės klavišų paspaudimais!

Lažybos gyvai (Live Betting)

Tai lažybų rūšis, puikiai įvaldyta internete veikiančių lažybų bendrovių. Paprastai statymai prasidėjus įvykiui nebe priimami. Lažintis dėl įvykio baigties jūs galite iki pat paskutinės sekundės.

Tokiose lažybose sąlygos keičiasi priklausomai nuo įvykių eigos ir rezultato esamuoju metu, todėl ir lošėjas gali nuolat keisti savo statymus atsižvelgdamas į susidariusią situaciją įvykio metu.

Kaip persivesti pinigų į lažybų bendrovės sąskaitą

Paprastai tai galima padaryti banko pavedimu, internetinė kortelės VISA (ją lengvai galite gauti iš savo banko) pagalba ar internetine bankininkyste. Kai kurie iš šių būdų yra apmokestinami, tačiau naudojant internetinių atsiskaitymų tarpininkus (Skrill, Neteller" target="_blank">Neteller ) mokesčiai mažiausi.

Kada atgausite laimėjimą

Jei naudojate VISA internetinę kortelę ar internetinę bankininkystę Neteller" target="_blank">Neteller ar Skrill), pinigai jus pasieks po kelių dienų ar net greičiau.  Taip pat populiarus pinigų gavimo būdas – jų persiuntimas į jūsų banko sąskaitą.

Ko reikia, jei norite lažintis internetu

Svarbiausia yra turėti banko sąskaitą. Taip pat ne pro šalį VISA internetinė kortelė. Registracijai lažybų bendrovėje pakaks jūsų asmeninių duomenų.

Patartina turėti ir Skrill, Neteller" target="_blank">Neteller ar kitokią internetinės bankininkystės sąskaita, taip užsitikrinsite greitą, patogų ir saugų pinigų pervedimą ir atsiėmimą.

šaltinis www.statymai.eu

Leave a Reply