Bukmekeriai spėja, kad Jamesas liks Majamyje

paveikslelis-88655-bg

Vienam geriausių ir brangiausiai apmokamų NBA žaidėjų – Majamio „Heat“ puolėjui LeBronui Jamesui tapus laisvuoju agentu, netyla svarstymai, kurį klubą krepšininkas atstovaus 2014/2015 m. sezone. Nors išlieka didelė tikimybė, kad per plauką nuo NBA čempionų žiedo likęs aukštaūgis pasirašys naują, didesnės vertės sutartį su „Heat“, ekspertai neatmeta galimybės, kad artimiausią sezoną Jamesas paliks Floridą ir užsivilks kitos komandos marškinėlius.

„Be „Heat“, yra dar du klubai, kurie įvardijami labai realiomis LeBrono Jameso karjeros stotelėmis. Tai Klivlando „Cavaliers“, kuriame jis pradėjo savo kelią NBA ir žaidė petys į petį su lietuviu Žydrūnu Ilgausku, bei Los Andželo „Clippers“. Pastarasis įvardijamas kaip klubas, kuriam atstovaudamas LeBronas galėtų iškovoti NBA čempionų žiedus. Tiesa, užsimaniusi geidžiamiausio laisvojo agento, „Clippers“ greičiausiai turėtų atsisveikinti su trimis žaidėjais, kad galėtų mokėti jo pageidaujamą atlyginimą“, – sakė Europos lažybų bendrovės „Unibet“ bukmekeris Anthony Cousins.

Anot jo, „Clippers“ tarp realių kandidatų įsigyti Jamesą įvardijama dėl kelių priežasčių. Visų pirma, tai stiprėjanti komanda ir reali pretendentė į čempionų titulą. Antra – Los Andželas yra priimtinas miestas Jamesui. Trečia – „Clippers“ gretose Jamesas žaistų su vienu geriausių savo draugų Chrisu Paulu, vadovaujamas itin gerbiamo trenerio Doco Riverso. Be to, Jamesas, kartu su Paulu ir Blake’u Griffinu sudarytų įspūdingą trio ir „Clippers“ neabejotinai taptų NBA Vakarų konferencijos favorite. Tiesa, tam, kad įpirktų „Heat“ atstovavusį lyderį, „Clippers“ tektų paieškoti finansinių resursų ir greičiausiai tektų atsisakyti jaunojo vidurio puolėjo DeAndre Jordano, Jamalo Crawfordo ir J.J. Redicko paslaugų.

Remiantis „Unibet“ koeficientais, tikimybė, kad Jamesas kitą sezoną persikels į Los Andželą, yra 12,5 procento. Šiek tiek didesnė – 13,3 proc. – tikimybė teikiama, kad 203 cm ūgio puolėjas užsivilktų „Cavaliers“ marškinėlius, kuriuos jis vilkėjo 2003-2010 m. sezonais.

„Turbūt ne veltui „Cavaliers“ klubo prezidentas prieš keletą dienų parašė viešą laišką, atsiprašydamas už LeBronui mestus kaltinimus 2010 metais išdavus komandos aistruolius, kai nusprendė persikelti į Majamio „Heat“. Sugrįžimo į „Cavaliers“ šansai labiausiai siejami su galima LeBrono simpatija klubui, kuriame jis pradėjo karjerą ir žaidė itin sėkmingai, bei miestui, kuris yra arti jo gimtojo Akrono – jame net ir dabar jis praleidžia daug laiko. Tačiau be šių emocinių sąsajų sunku surasti daugiau realių priežasčių, kodėl 4 kartus naudingiausiu išrinktas NBA žaidėjas galėtų grįžti į Klivlandą“, – įsitikinęs „Unibet“ lažybų ekspertas.

Be „Cavaliers“ ir „Clippers“, kai kurie ekspertai įvardija ir kitus klubus, kuriuos galėtų atstovauti daugiau nei 20 mln. JAV dolerių metinio uždarbio siekiantis sportininkas. Tai Hjustono „Rockets“ („Unibet“ vertinimu, tikimybė – 8,3 proc.), Dalaso „Mavericks“ (8,3 proc.), Los Andželo „Lakers“ (5,5 proc.) ir Čikagos „Bulls“ (4,8 proc.). Tikimybė, kad Jamesas pasirašys didesnės vertės kontraktą su dabartiniu Majamio „Heat“ klubu, išlieka didžiausia – 83 procentai.

Laisvaisiais agentais tapę krepšininkai, kurių šiemet yra daugiau nei 80, derybas su klubais galės pasirašyti nuo liepos 10 d.

basketnews.lt

Leave a Reply