“Topsport” bendrovė sukčiauja?

Pasaulio futbolo čempionatas pritraukė ir lažybininkų dėmesį. Tačiau pastačiusieji, kad finale pirmasis įvartis bus įmuštas galva, nieko nepeš. Lažybų organizatoriai aiškina, nors įvartis įmuštas galva, tačiau jis skriejo į savus vartus, todėl laimėjimas nepriklauso.

Neatgauna pinigų

“Kauno dienai” kaunietis Algimantas skundėsi, kad iš lošimų bendrovės “Top Sport ” negali atgauti pastatytų pinigų. Vyras statė, kad Pasaulio futbolo čempionate pirmasis įvartis bus įmuštas galva. Jo spėjimas pasitvirtino. Tiesa, kamuolys įskriejo į savus vartus. Dėl to, “Top Sport ” panaikino faktą, kad įvartis įmuštas būtent galva.

“Noriu pranešti apie “Top Sport ” sukčiavimą, – taip savo pasakojimą pradėjo kaunietis. – Jie siūlė statymą, kad Pasaulio futbolo čempionate pirmas įvartis bus įmuštas galva. Taip ir atsitiko, bet nė vienas žmogus, įskaitant ir mane, negavo išmokos, nors kroatų žaidėjas Mario Mandziukičius į savus vartus kamuolį pasiuntė būtent galva. “Top Sport ” bando išsisukti tuo, kad įvartis įmuštas į savus vartus ir nesvarbu, kaip žaidėjas jį įmušė, tačiau apie tai statymo aprašyme nebuvo minima.”

Skirtingi statymai

Lažybų bendrovės “Top Sport ” direktorius Dainius Gulbinas tikino, kad jokios apgavystės esą nėra, o klientai patys turi atidžiau skaityti statymų sąlygas. Anot jo, užfiksuotas įvartis į savus vartus yra ne tas pats, kaip įvartis galva. Tai du skirtingi statymai.

“Buvo sąlygose nurodyta. Mes nuolat rengiame tokius statymus. Yra skirtingi statymai, kad įmuš koja, galva, į savo vartus, 11 m baudinį. Šis kroatų įvartis buvo įmuštas į savo vartus. Visame pasaulyje taip yra traktuojama, o žmonės to nepasižiūrėjo. Jei nežiūrėtumėte varžybų, o žiūrėtumėte į tai, ką duoda FIFA, pamatytume, kad buvo įvartis į savo vartus, o ne įvartis galva. Laimėjo tie, kurie sakė, kad pirmas įvartis būtent ir bus į savo vartus. Šiems žmonėms ir išmokėsime pinigus”, – “Kauno dienai” aiškino “Top Sport ” vadovas.

Susidomėjo tarnybos

Lošimų priežiūros tarnyba (LPT) “Kauno dieną” informavo, kad dėl galimo “Top Sport ” sukčiavimo tarnyba jau yra sulaukusi skundų.

“LPT, siekdama apsaugoti lošėjų interesus, nagrinėja asmenų skundus, kurių pagrindu atlieka lošimus organizuojančių bendrovių patikrinimus, o nustačius, kad yra pagrindas, taiko poveikio priemones. Asmuo, manantis, kad jo teisės pažeistos, gali kreiptis į bendrovę su pretenzija arba gali pateikti pranešimą LPT”, – aiškino lošimų priežiūros specialistai.

“Kauno dienai” atsiųstame atsakyme teigiama, tik atlikus patikrinimą, bus galima nuspręsti, ar “Top Sport ” neapgavo klientų.

 

diena.lt

Leave a Reply