Olimpiadoje lietuviai iškris ketvirtfinalyje?

Artėjant Londono olimpinėms žaidynėms lažybų bendrovės siūlo spėti, kiek medalių iškovos Lietuvos sportininkai.

Interneto lažybų bendrovės „Unibet“ bukmekeriai teikia didelę tikimybę, kad lietuviai iškovos tris ar daugiau olimpinius medalius. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei lažybų bukmekeriai skiria turnyro vidutiniokės vaidmenį ir mano, kad lietuviai neperžengs ketvirtfinalio etapo.

„Šiemet Lietuvai olimpinius medalius turėtų iškovoti pajėgūs dviratininkai, lengvaatlečiai ir penkiakovininkai. Manome, kad didžiausią lietuvių dėmesį prikaustanti vyrų krepšinio rinktinė šiose olimpinėse prizinės vietos neužims. Yra didelė tikimybė, kad ketvirtfinalio etape lietuviai susitiks Europos čempionais ispanais, kurie yra pajėgūs užkirsti Lietuvai kelią iki olimpinių medalių“, – sakė „Unibet“ bukmekeris Anthony’is Cousinsas.

Unibet“ tikimybę, kad Lietuvos sportininkai iškovos daugiau nei tris olimpinius medalius vertina 60 procentų. Tikimybę, kad Lietuvos olimpiečiai iškovos aukščiausios prabos medalį „Unibet“ bukmekeriai vertina atsargiai – 47 procentais.

Londono olimpiadoje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė grupėje rungsis su olimpinių žaidynių favorite JAV rinktine bei Argentinos, Prancūzijos, Tuniso ir Nigerijos krepšininkais. Argentinos rinktinė jau parodė savo charakterį pralaimėjusi JAV rinktinei tik 6 taškų skirtumu, o Nigerijos krepšininkų pajėgumu lietuviai jau įsitikino atrankos turnyre Venesueloje.

Unibet“ bukmekeriai Lietuvos krepšinio rinktinės galimybes laimėti Londono olimpiadą vertina vos 2 proc., o pirmąją vietą grupėje – 5 procentais.

Unibet“ taip pat mano, kad daugiausia aukso medalių Londono olimpinėse varžybose iškovos JAV sportininkai. Antri pagal pajėgumą laimėti daugiausia aukso medalių yra Kinijos sportininkai, o trečia – Didžiosios Britanijos delegacija. „Unibet“ bukmekeriai tikimybę, kad šios komandos iškovos daugiausia aukso medalių vertina atitinkamai 62 proc., 45 proc. ir 1 proc.

Lietuvos sportininkų delegaciją sudaro 62 sportininkai, kurie rungsis 14 sporto šakų. Londono olimpinės žaidynės iškilmingu atidarymu prasidės penktadienį ir baigsis rugpjūčio 12 dieną.

Pirmosios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynės – liepos 29 dieną su Argentinos krepšininkais.

krepsinis.net

Leave a Reply