Bukmekeriai ir vėl nurašo vokiečius

Paaiškėjus, jog Olandijos rinktinė turės progą trečiąkart bandyti iškovoti nugalėtojų titulą, futbolo gerbėjai su nekantrumu laukia, kas taps jų varžovais finale.

Antrajame Pasaulio futbolo čempionato pusfinalyje jėgas surems viena kitai gerai pažįstamos rinktinės, kovojusios 2008 metų Europos čempionato finale – Ispanija ir Vokietija.

Nors vokiečiai trokšta atsirevanšuoti po nesėkmės Senojo žemyno finale bei varžytis dėl pasaulio čempionų vardo, futbolo ekspertai bei bukmekeriai prognozuoja, kad šį kartą sėkmė ir vėl lydės ispanus.

Triobet“ lažybininkai prognozuoja, kad Ispanija minimaliu rezultatu 1:0 įveiks Vokietiją ir pasaulio čempiono soste pakeis dar grupės etape eliminuotą Italiją. Bukmekerių nuomone, šiame mače pergalingą įvartį pelnys jau penkiskart pasižymėjęs Ispanijos rinktinės atakų lyderis Davidas Villa.

Nemažesnis futbolo gerbėjų dėmesys turėtų būti skiriamas ir Vokietijos rinktinės puolėjui Miroslavui Klosei, kuris iki šiol pasaulio čempionatuose pelnė net 14 įvarčių. Vokietis jau šiandien gali pasivyti, o gal ir pralenkti pasaulio čempionatų rekordininką brazilą Ronaldo, kurio sąskaitoje – 15 įvarčių.

Triobet“ lažybininkai prognozuoja, kad Vokietija demonstruos kietesnį žaidimą ir dažniau pažeidinės taisykles. Tuo tarpu ispanai sugebės sustyguoti gynybą ir neleis M. Klosei bei kitiems vokiečiams pasižymėti.

Lažybų bendrovės šiame Pasaulio čempionate jau buvo taikliai iki smulkmenų nuspėjusios dvikovų baigtis, tačiau buvo ir smarkiai suklydusios. Kažin ar tiksliai atspėję pirmąjį finalo dalyvį, bukmekeriai nesuklys dėl antrojo.

balsas.lt

Leave a Reply