Aštuonkojo futbolo prognozėse rabinas įžiūrėjo Vakarų moralinį krachą

Vienos jaunosios religinio sionizmo kartos lyderis rabinas Dovydas Stavas sukritikavo europiečių visuomenę dėl mėgavimosi aštuonkojo orakulo Paulio futbolo prognozėmis. Jis moliusko ir kitų gyvūnų prognozes pavadino nesąmone ir Vakarų moralės bankrotu, rašo NEWSru.co.il.

Rabinas priminė, kad tikintiems žydams negalima kreiptis patarimo dėl ateities į jokį gyvūną, o juo labiau į prie nekošerinių priskiriamą aštuonkojį. D.Stavo žodžiais, Izraelio gyventojai gali patys išspręsti savo problemas ir be gyvūnų pagalbos.

Prognozės per pasaulio futbolo čempionatą Pietų Afrikos Respublikoje paplito kone visose šalyse. Orakulais buvo daugybė gyvūnų, tačiau populiariausiu tapo aštuonkojis Paulis iš vokiečių miesto Oberhauzeno. Moliuskas tapo daugelio numylėtiniu, nes nė karto nesuklydo spėdamas rungtynių nugalėtoją.

Po pasaulio čempionato susidomėjimas Pauliu nesumažėjo. Į Oberhauzeno okeanariumą pradėjo plūsti laiškai, siūlantys pirkti aštuonkojį. Pirkti ar išsinuomoti Paulį pareiškė norą Madrido zoologijos sodas ir rusų Nacionalinė lažybų asociacija.

Nepaisant to, okeanariumo atstovai griežtai atsisakė parduoti aštuonkojį. Dėl tokio susidomėjimo Pauliui parūpinta papildoma apsauga.

15min.lt

Leave a Reply