90 proc. besilažinančių mano, kad Lietuva nugalės Argentiną

Lietuviai vieninteliai Europoje aktyviau lažinasi dėl krepšinio, o ne futbolo varžybų baigties. Pasaulio krepšinio čempionatas muša lažybų rekordus ir Lietuvoje yra populiaresnis nei Pietų Afrikoje liepą pasibaigusios pasaulio futbolo pirmenybės.

„Lietuviai yra unikalūs – krepšinio lažybos savo populiarumu lenkia futbolą. Kiekvienos Lietuvos rungtynės krepšinio čempionate sulaukia bent 10 proc. daugiau besilažinančiųjų, nei Pasaulio futbolo čempionato finalo dvikova. Tai nebūdinga jokiai kitai Europos šaliai ir rodo, kaip smarkiai lietuviai myli krepšinį“, – sakė lažybų bendrovės bukmekeris Kennethas Pedersenas.

Pasak jo, jeigu lietuviai ir toliau sėkmingai žais krepšinio čempionate, varžybų populiarumas ir besilažinančiųjų skaičius dar šoktels ir sumuš visus lažybų populiarumo rekordus.

Šiame pasaulio krepšinio čempionate Lietuvos sporto aistruoliai dažniausiai lažinasi už savo tėvynainių pergales, tačiau čempionato aukso medalius kabina JAV krepšininkams.

„40 proc. lietuvių lažinasi, kad aukso medalius iškovos JAV, o 32 proc. – kad Lietuva. Tiesa, kitų Europos šalių gyventojai Lietuvių galimybes laimėti čempionatą vertina žymiai prasčiau“, – sakė bukmekeris.

Be pralaimėjimo žengusių Lietuvos krepšininkų šansus bukmekeriai vis dar vertina gan atsargiai, o ketvirtfinalio rungtynėse su Argentina labiau tiki pietų amerikiečių pergale – Lietuvos krepšininkų pergalės tikimybė siekia tik apie 40 procentų.

Tačiau net 90 proc. lietuvių lažinasi, kad Lietuva šio vakaro rungtynėse nugalės. Geriausiai lažybų tarpininkai vertinama JAV ir Serbijos galimybes iškovoti aukso medalius.

diena.lt

Leave a Reply