„Žalgiris“ įsivėlė į futbolo machinacijų skandalą

Naujas futbolo machinacijų skandalas – pasaulio lažybų bendrovės neleidžia statyti už Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkų rungtynes su graikais. Teigiama, jog incidento priežastis – įtartinai pasibaigusios pirmosios jų rungtynės Graikijoje.

Šeštadienį Vilniaus “Žalgirio” stadione vyksiančias Europos futbolo klubų “Intertoto” taurės varžybų trečiojo etapo atsakomąsias rungtynes tarp Vilniaus “Žalgirio” ir Atėnų “Egaleo” ekipų lažybų kontoros laiko įtartinomis ir išbraukė jas iš savo pasiūlos. Tai padarė ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių bukmekeriai.

Bukmekerių įtarimai kilo jau po pirmųjų rungtynių praėjusį savaitgalį Graikijoje, kai Lietuvos klubas sensacingai 3:1 nugalėjo “Egaleo” ekipą, kuriai atstovavo dubleriai, nors klubo vadovai žadėjo žaisti pagrindine sudėtimi. Be to, už “Žalgirio” pergalę įvairiose kontorose buvo pastatytos didžiulės sumos.

Prieš atsakomąsias rungtynes pradėjus statyti dideles sumas už graikų pergalę, bukmekeriai nusprendė išbraukti šį mačą iš pasiūlos. Kai kurie iš jų spėja, kad vilniečiai gali atiduoti pergalę “Egaleo” ekipai, tačiau “Žalgirio” klubo vadovybė kategoriškai neigia bet kokius įtarimus..

Baltijos televizijos žinios penktadienį paskelbė turinčios vaizdo įrašus, kuriuose “Žalgirio” žaidėjai pripažįsta, jog prieš pirmąsias rungtynes su “Egaleo” jau žinoję apie būsimą pergalę.

Jei paaiškėtų, jog Vilniaus “Žalgiris” yra įsipainiojęs į machinacijas dėl sutartų rungtynių, komandai grėstų griežtos Europos futbolo sąjungos (UEFA) sankcijos.

Leave a Reply